Dziękuj klientom za wybór Twojego salonu...
będą częściej do Ciebie wracać!

Prosty sposób na wyrażenie podziękowania
i budowanie lojalności klienta.


Wizytówka Podarunkowa DZIĘKUJĘ
 

Jeśli chcesz się cieszyć sympatią wśród swoich klientów i tym samym skutecznie zachęcać ich do kolejnych wizyt, dziękuj im za każdą usługę, którą u Ciebie zakupią.

Wykorzystaj w tym celu gotową kartę podarunkową, która spełnia dwie role:

Jedna karta - dwie korzyści!

 • Osobiste podziękowaniem za odwiedzenie Twojego salonu.

  Buduje lojalność i gwarantuje powtórną wizytę.

  Drobny rabat na kolejną wizytę wręczany po zabiegu „złatwia” małym kosztem kolejną transakcję. Poza tym klient czuje się doceniony i szanowany, a to jest ogromnie ważne. Praktycznie nikt tego nie robi, więc wrażenie klienta będzie ogromne, gdy nagle dostanie miłe podziękowanie od Ciebie.

   

 • Jest to także dokonała wizytówka z Twoimi danymi adresowymi, którą klient na pewno zachowa.

  Często takie wizytówki z małym rabatem klienci wręczają swoim znajomym, dzięki czemu masz okazję zyskać zupełnie nowych klientów.

 

Na jednej stronie znajduje się stały element z podziękowaniem za odwiedzenie Twojego gabinetu i  wysokość rabatu na kolejną wizytę. W pustym miejscu możesz wpisywać date ważności - to doskonale motywuje klientów, gdyż nikt nie chce stracić okazji na zniżkę. W tym widoku możesz zmienić wartość rabatu i tekst podziękowania.

Druga strona to Twoja reklama i wizytówka. Tutaj umieścimy Twoją nazwę, logo, adres i telefony. Zamiast kolorowego tła można umieścić zdjęcie z gabinetu które prześlesz do mnie mailem.

 

Perfekcyjna jakość druku

Wszystko to zostanie perfekcyjnie wydrukowane na wysokiej jakości papierze.
 • Wymiar 90 x 50 mm - zmieści się w każdym porfelu.
 • Pełnokolorowy druk z obu stron (na jednej stronie podziękowanie z rabatem na kolejną wizytę, na drugiej twoje logo, zdjęcie z gabinetu , adres i telefon).
 • Sztywny karton 300g, dwustronnie bielony. Druk na tym papierze zapewnia bardzo dobrą jakość kolorów i dużą trwałość Wizytówki.
 • Wizytówka pokryta jest błyszcząca folią błysk jednostronnie. Folia błysk dodaje wizytówce połysku, ożywia kolory i zwiększa jej trwałość.
 • Wizytówki lakierowane są z jednej strony lakierem dyspersyjnym, co dodatkowo wzmacnia kolorystykę pracy. Dzięki zastosowaniu lakieru dyspersyjnego do minimum zmniejsza się prawdopodobieństwo odbić lub rozmazywania druku.
   

Nakład - 1000 szt.

Nakład 1000 sztuk – to tysiąc zadowolonych klientów, którym osobiście podziękujesz i tysiąc szans na kolejną transakcję!

Zamów Teraz

Tak! Zamawiam "Wizytówkę Dziękuję". Chcę podziękować swoim klientom za to że wybrali mnie, a nie konkurencję. Chcę ich skutecznie zachęcić do kolejnych wizyt i polecania mojego gabinetu znajomym.

Dokonując teraz zamówienia rozumiem, że otrzymam:

 • 1000 szt. perfekcyjnie wydrukowanych Wizytówek Dziękuję, na wysokiej jakości papierze pokrytym jednostronnie folią i lakierem.
 • Na jednej stronie wizytówki znajdzie się podziękowanie, a na drugiej moja reklama z adresem i telefonem według własnych zaleceń.
 • Przed wydrukowaniem otrzymam projekt do akceptacji.

Nie czekam dłużej, tylko zamawiam:

 

Z pozdrowieniami,
Michał Kowalski

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay. Internetową sprzedaż "Wizytówki Dziękuję" prowadzi firma Marketing Consulting Michał Kowalski z siedzibą w Gdańsku, ul. Nowy Świat 10, NIP: 669-147-46-94 Rezygnacja z opłaconych usług może nastąpić w ciągu 10 dni od zamówienia pod warunkiem, że usługa nie została zrealizowana.
Reklamacje można zgłaszać na adres: info@zyskownygabinet.pl

Copyright © 2011 ZyskownyGabinet.pl - All Rights Reserved