Jak wyglądały polskie portale 15 lat temu?

0
1996

15 lat to szmat czasu. Zwłaszcza w internecie to praktycznie cała epoka, albo i dwie. Na stronie http://web.archive.org/ można podejrzeć jak wyglądały strony internetowe w przeszłości. Spójrzcie na stronę Allegro. Proste grafiki, brak zdjęć, wygląda jakby była robiona przez studentów pierwszego roku. W zasadzie to prawda bo cały pomysł na aukcyjny portal powstał właśnie w akademiku.

allegro

 

Wygląd Onetu i WP również odbiega od tego co widzimy dzisiaj.

onet

 

wp

Czy zmiany jakie dokonały na przestrzeni tych kilkunastu lat wpływają na poprawę czy pogorszenie jakości użytkowania? Szerokość strony zwiększyła się prawie dwukrotnie. Kilkanaście lat temu praktycznie nie stosowano zdjęć i w ogóle nie było formatu wideo. Nie było też reklam które dzisiaj często skutecznie przeszkadzają w czytaniu i skutecznie rozpraszają uwagę.

 

Jak zdobywać klientów lekko i przyjemnie?

Przeanalizowałem wszystkie zwycięskie kampanie marketingowe, które prowadziłem i wyłuskałem z nich 7 strategii, które pozwolą Ci zdobyć nowych klientów i zdominować lokalny rynek: Pobierz bezpłatny poradnik


Czy artykuł był dla Ciebie przydatny?

Ocen artykuł ilością gwiazdek:

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Pomagam firmom zdobywać klientów. Prześwietlam zyskowne firmy w poszukiwaniu najlepszych pomysłów na skuteczny marketing i pomagam przedsiębiorcom wprowadzać je w życie.

Leave a Reply