SPRAWDZONE! Kompletny System Zdobywania Klientów

40 Nowych Klientów w Pierwszym Miesiącu Kampanii*

* Efekt uzyskany po wdrożeniu kampanii w salonie kosmetycznym Centrum Med Estetica

 • Działa na autopilocie - raz wdrożony system działa automatycznie non stop nawet przez cały rok bez konieczności jakiejkolwiek obsługi.
 • Idealny dla każdej firmy usługowej  - każda lokalna firma usługowa taka jak salon urody, spa, firma szkoleniowa, fitness klub, gastronomia zyskuje nowych klientów po wdrożeniu tego systemu.
 • Namacalne efekty praktycznie od razu - różnice odczujesz już w pierwszym tygodniu od uruchomienia kampanii. Na twoim telefonie zaczną pojawiać się kontakty do zainteresowanych klientów.

Zobacz jak to działa w praktyce

Salon urody Centrum Med-Estetica zyskuje klientów już od pierwszego miesiąca. Obejrzyj film i posłuchaj co na jego temat mówi właścicielka firmy:

Dlaczego zwykła reklama na Facebooku nie działa tak dobrze?

Publikujesz reklamę na Facebooku lub Instagramie, a klienci nie przychodzą? To normalne.. Zwykła, pojedyncza reklama nie sprawi, że klient od razu do ciebie przybiegnie. Jeden kontakt to za mało. Statystycznie potrzebujemy sześciu kontaktów z marką, żeby zacząć myśleć o zakupie.

Statystycznie nie więcej niż 3% grupy docelowej to osoby, które mogłby zdecydować się na zakup. Połowa z całej grupy w ogóle nie kupi choćbyś nie wiadomo co robił.

Jednak 30-50% dobrze określonej grupy odbiorców to osoby, które mogły by kupić gdyby miały dodatkową zachętę, lub więcej czasu do namysłu.

Daj im dodatkową zachętę i dodatkowy czas, a z tej samej reklamy zdobędziesz 3x więcej nowych klientów!

Czytaj dalej, a poznasz system, który daje klientem dodatkową zachętę i wydłuża czas kontaktu z firmą przez co zwiększa trzykrotnie ilość nowych klientów z tej samej reklamy.

Oto jak wygląda skuteczna kampania zdobywająca klientów!

Zamiast jednego kontaktu z reklamą klient przeprowadzany jest przez wieloetapowy proces, który zachęca go do zakupu usługi i wydłuża czas interakcji z firmą.

1

Odpowiednia reklama

Pierwszy kontakt klienta z firmą to reklama na Facebooku lub Instagramie (otrzymasz szablon skutecznej reklamy). W zwykłej kampanii na tym się kończy, jednak nie tutaj... 

2

Strona lądowania

Bezpośrednio z reklamy klient przechodzi na specjalną stronę lądowania, na której znajduje wszystkie odpowiedzi na swoje pytania. Strona zachęca do wstępnej rezerwacji.

3

SMS z bonem zniżkowym

Klient pobiera przynętę w postaci bonu zniżkowego i już po kilku minutach otrzymuje wiadomość sms z bonem, opisem oferty i trasą dojazdu. Od teraz zawsze będzie ją miał przy sobie.

4

Szybki kontakt z klientem

W tym samym czasie do firmy trafia powiadomienie z danymi klienta. Szybki kontakt z klientem to okazja na rozwianie wątpliwości, wyjaśnienie i umówienie wizyty.

5

Wiadomość powitalna

W kolejnej godzinie na skrzynkę mailową klienta przychodzi wiadomość powitalna, która przedstawia największe atuty firmy i informacje praktyczne ułatwiając podjęcie decyzji.

6

Wiadomość zachęcająca

Klika dni później klient otrzymuje wiadomość zachęcającą. Efekty usługi, opinie klientów czy inne argumenty jeszcze bardziej nakręcają klienta co zbliża go do podjęcia decyzji.

7

Przypomnienie o terminie

Kilka dni przed końcem ważności bonu zniżkowego system wysyła ostateczne przypomnienie. Uciekający czas oferty promocyjnej silnie działa na podświadomość klienta. 

8

Retargeting

Dodatkowo osoby, które nie skorzystały jeszcze z usługi widzą specjalne reklamy retargetingowe. Klient dostaje czas do namysłu, ale my ani na chwilę nie tracimy z nim kontaktu.

9

Cykliczne mailingi

System umożliwia wysyłanie mailingów do wszystkich klientów, którzy jeszcze się zastanawiają. Stały kontakt to klucz do sukcesu i trzykrotnie większej ilości klientów z tej samej reklamy.

Efekt tych działań jest stały i powtarzalny:

3 x więcej klientów przy tym samym budżecie!

Zamów wysoko skuteczną kampanię zdobywającą klientów i zwiększ trzykrotnie skuteczność reklamy    

Elementy, które zostaną wdrożone w Twojej firmie:

Łapacz Klientów, reklamy i strona lądowania

Klienci ze strony www - popup na stronie wyłapie wszystkie zainteresowane osoby odwiedzające stronę i zmotywuje ich do pierwszego zakupu.

Klienci z Facebooka, Instagrama i Google -  otrzymasz szablony wysoko konwertujących reklam i instrukcje najlepszych ustawień i targetowania rekolamy..
.
Strona lądowania - specjalna strona nastawiana na maksymalny efekt zdobywania klientów.

Klienci z ulotek i reklam - specjalny kod sms sprawi, że dowolną ulotkę, folder czy reklamę zamienisz w interaktywne narzędzie zdobywające klientów.

Bon zniżkowy i wiadomości sms

System wygeneruje zachętę w postaci bonu zniżkowego, który zostanie wysłany na telefon klienta w kilka minut po kontakcie z reklamą. Bezpośrednia wiadomość na sms od razu po kontakcie z reklamą to silny bodziec, który wpływa na zapamiętanie oferty i pozytywne nastawienie.

Ograniczony czas ważności bonu i zegar odliczający czas promocji skutecznie motywuje klienta do szybkiego zakupu wykorzystując podświadomą obawę przed utratą okazji. Wszystkie informacje w jednym miejscu - opis oferty, szybki kontakt telefoniczny, interaktywna trasa dojazdu, a także opinie zadowolonych klientów podnoszą wartość oferty w oczach potencjalnych klientów.

Baza klientów, powiadomienia i mailingi

W tej samej chwili gdy klient pobiera bon, Ty otrzymasz sms’a z jego imieniem i numerem telefonu dzięki czemu możesz od razu zadzwonić i udzielić dodatkowych informacji, dokonać rezerwacji lub sfinalizować sprzedaż.

Kontakt z klientem w ciągu 5 minut od kliknięcia w reklamę kilkukrotnie zwiększa szanse na sprzedaż, a 70% klientów kupuje w firmie, która pierwsza się z nimi skontaktuje.

Możesz zwiększyć skuteczność ustawiając automatyczne wiadomości przypominające o ofercie i zachęcające do zakupu.

Zarządzaj bazą klientów potencjalnych w wygodnej tabeli z funkcjami oznaczania i przypisywania zadań i notatek.

Ale to jeszcze nie wszystko...

Dodatkowa opcja, dla tych którzy chcą zatrzymać klientów na stałe, angażować ich do szybkiego powrotu i polecania firmy znajomym.

Uruchom własny Klub Klienta

W bonusie otrzymasz gotowy i wdrożony program lojalnościowy, który angażuje klientów motywując ich do ponownych zakupów, pisania opinii i polecania firmy znajomym.

1

Motywacja

Od razu po rejestracji klient otrzymuje dostęp do swojego konta gdzie widzi atrakcyjne nagrody, które motywują go do określonych zachowań.

2

Angażowanie

System automatycznie wysyła wiadomości angażując klienta do pisania opinii i promowania firmy. Nagradzanie tych działań punktami buduje lojalność i zaangażowanie.

3

Działanie

Zaangażowany i nagradzany klient szybciej wraca po następne usługi, chętniej poleca firmę znajomym i rzadziej korzysta z ofert konkurencji.

Karta klienta i galeria nagród

Po rejestracji klient otrzymuje smsa z linkiem do karty klienta i panelu. Kartę można zapisać na ekranie telefonu jak aplikację.

Karta klienta pokazuje aktualny stan punktów, liczbę transakcji i nagrody gotowe do odebrania.

Bezpośrednio z karty klienta dostępne są funkcje polecania znajomym i pisania opinii.

System generuje gotową galerię nagród, która można podpiąć pod swoją stronę internetową. Jednocześnie klienci otrzymują jasne instrukcje zdobywania punktów.

System poleceń i zbieranie opinii

Włączając system poleceń zyskujesz szansę na nowych klientów bez nakładów na reklamę. Jednym kliknięciem klient umieści Twoją reklamę na swoim Facebooku lub prześlę ją massangerem do swoich znajomych.

Po każdej transakcji system automatycznie poprosi klientów o wypełnienie ankiety. Poznasz w ten sposób spostrzeżenia dotyczące obsługi i jakości usług, a także zdobędziesz wartościowe opinie na stronę internetową i Facebooka.

Klienci piszący pozytywne opinie zostaną automatycznie przekierowani do formularzy opini na Facebooku i w Google dzięki czemu zyskasz cenne rekomendacje.

To wszystko w pakiecie na pół roku w cenie miesięcznej opieki reklamowej!

Zobacz dowody skuteczności:

Osatnie 3 miejsca!

Specjalna Oferta

Kampania na 6 miesięcy!

Tylko teraz w cenie miesięcznej opieki reklamowej otrzymasz pełną kampanię aż na pół roku! Taka oferty już się nie powtórzy!

Basic

  1990
 • Promowane usługi - 1
 • System Zdobywania Klientów i Łapacz
 • Klub Klienta
 • Opieka - 1m
 • Pół roku kampanii
 • Teraz płacisz 50% reszta za 30 dni

Premium

  2490
 • Promowane usługi - 2
 • System Zdobywania Klientów i Łapacz
 • Klub Klienta
 • Opieka - 2m
 • Pół roku kampanii
 • Teraz płacisz 50% reszta za 30 dni

Vip

  2990
 • Promowane usługi - 3
 • System Zdobywania Klientów i Łapacz
 • Klub Klienta
 • Opieka - 3m
 • Pół roku kampanii
 • Teraz płacisz 50% reszta za 30 dni

Pozostało tylko 20 3 miejsca!

Budżet na reklamy płatny oddzielnie bezpośrednio do Facebooka (min. 20 zł dziennie)

Elementy kampanii

Sprawdź co dokładnie dostajesz:

 1. Konfiguracja systemu Boneter - Otrzymasz własne konto w systemie z dostępem do bazy klientów, wiadomości i wszystkich narzędzi.
 2. Łapacz Klientów - zainstalowany na stronie internetowej będzie skutecznie wyłapywał zainteresowane osoby.
 3. Bon zniżkowy SMS - specjalny bon wysyłany na telefon klienta zawiera informacje o promocji, zegar odliczający czas, trasę dojazdu do firmy, szybki kontakt i opinie klientów.
 4. Powiadomienia - ustawione powiadomienia będą natychmiast po zapisie klienta przychodzić na wskazany przez ciebie numer telefonu i dres email.
 5. Wiadomość powitalna - każdy nowy klient potencjalny otrzyma specjalnie przygotowaną wiadomość powitalną z najważniejszymi informacjami o firmie i ofercie.
 6. Wiadomość zachęcająca - kolejna wiadomość będzie jeszcze bardziej promować ofertę i zachęcać do zakupu.
 7. Przypomnienie o terminie - na tydzień przed upływem ważności bonu, system wyśle informacje o kończącym się czasie oferty.
 8. Ustawienie reklamy Facebook i Instagram - ustawimy dwie wersje reklamy przez Managera Reklam, które będą pojawiać się na Facebooku i Instagramie.
 9. Opieka i optymalizacja reklam - w zależności od wybranego pakietu reklamy będą kontrolowane i poprawiane tak, aby uzyskać jak najlepsze efekty przez 1, 2 lub 3 miesiące.
 10. Własny Klub Klienta - wdrożenie kompletnego programu lojalnościowego z własna aplikacja, galerią nagród, systemem poleceń i opinii

Masz pytania?

Jeśli masz pytania dotyczące kampanii wpisz je tutaj podając prawidłowe dane kontaktowe, abym mógł szybko udzielić odpowiedzi: