Najważniejszą częścią każdej reklamy, ulotki czy ogłoszenia jest jej nagłówek. Wszelakie badania jasno pokazują, że nawet 90% skuteczności reklamy to zasługa dobrego nagłówka. To znaczy, że zmiana złego nagłówka na dobry może pozyskać 20 klientów zamiast jednego!

sinGrzech pierworodny wśród wielu właścicieli małych firm to umieszczenie w nagłówku nazwy swojej firmy. W większości takich reklam najważniejsze miejsce zajmuje nazwa firmy napisana wielkimi literami. Myślą, że to nazwa firmy jest najważniejszą częścią reklamy. W rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie.

Czytając reklamę klient zawsze myśli: „A co ja z tego będę miał?”

Z pewnością nazwa firmy nie odpowiada na to pytanie i tym samym reklama przestaje być w jakimkolwiek stopniu interesująca.

Nagłówek to pierwsza rzecz, która zwraca uwagę i wzbudza zainteresowanie. Odpowiedz w nim na pytanie klienta, a z pewnością odszuka on nazwę firmy, która może być nawet na samym dole ogłoszenia.

Jak zdobywać klientów lekko i przyjemnie?

Przeanalizowałem wszystkie zwycięskie kampanie marketingowe, które prowadziłem i wyłuskałem z nich 7 strategii, które pozwolą Ci zdobyć nowych klientów i zdominować lokalny rynek: Pobierz bezpłatny poradnik


Czy artykuł był dla Ciebie przydatny?

Ocen artykuł ilością gwiazdek:

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Pomagam firmom zdobywać klientów. Prześwietlam zyskowne firmy w poszukiwaniu najlepszych pomysłów na skuteczny marketing i pomagam przedsiębiorcom wprowadzać je w życie.

Leave a Reply