50 Sposobów Zdobywania Klientów

Aktualny status
Nie zapisany
Cena
49 zł
Zacznij

Rewelacja: 50 sprawdzonych sposobów zdobywania klientów, które zmienią każdą borykająca się z problemami firmę w rynkowego lidera.

„Odkryj Jak Podwoić Liczbę Klientów, Zwiększyć Sprzedaż i Zarobić Więcej Pieniędzy w Zaledwie 3 Miesiące!”

I To Wszystko Przy Minimalnym Wysiłku z Twojej Strony…

Drogi przedsiębiorco!

Czy Ty też zastanawiasz się czasem dlaczego jedni przedsiębiorcy odnoszą same sukcesy, a inni zawsze zwlekają z opłacaniem faktur? Dlaczego w jednej firmie jest pełno klientów, a w drugiej pracownicy umierają z nudów? Dlaczego jedni z nich co roku jeżdżą na egzotyczne wakacje z całą rodziną, a inni ciągle pracują?

Mnie te pytania nurtują od lat. Widziałem jak pewien właściciel małego gabinetu kosmetycznego kupuje najdroższy samochód za gotówkę, a drugi unika pracowników bo nie ma na pensje. Te same miasta, ta same branże, identyczne usługi, a zupełnie inne pieniądze.

Czy ci skuteczni znają jakieś tajemne, magiczne sposoby?

Jak Zwykła Firma Generuje Niezwykłe Dochody…

Od ponad 10 lat współpracuję z właścicielami firm lokalnych i pomagam im w zdobywaniu klientów. Znam wielu właścicieli firm takich jak Twoja. Promowałem salony kosmetyczne, hotele, ośrodki spa, restauracje, pralnie, centra stomatologiczne i wiele firm z tzw. branży usługowej. Miałem okazję obserwować jak pracują bogacze, rynkowi liderzy i przedsiębiorcy ledwo wiążący koniec z końcem.

I wiesz co…?

Skuteczni przedsiębiorcy wcale nie wiedzieli więcej o marketingu od innych, nie byli lepiej wykształceni czy bardziej elokwentni. Byli w zasadzie tacy sami. Różniło ich tylko podejście i sposób w jaki wykonują te same czynności.

W czasie kiedy przeciętni przedsiębiorcy zastanawiają się miesiącami nad wprowadzeniem nowej promocji, skuteczni szybko zaczynają działać i szybko weryfikują metodę. Jeśli metoda działa korzystają z niej dalej, jeśli nie działa, szukają innej. Przez miesiąc są w stanie przetestować nawet 5 różnych sposobów zdobywania klientów. Jeśli tylko jeden z nich okaże się skuteczny to po roku mają ponad 10 różnych stałych źródeł klientów. Mogą spokojnie jechać na wakacje.

„Zyskowne Firmy stosują średnio CZTERY razy więcej sposobów zdobywania klientów niż rynkowi przeciętniacy…”

Teraz spójrz na siebie. Mijają dni, miesiące, lata, a Ty nadal tkwisz w tym samym punkcie. Jeśli nie zmienisz strategii postępowania, jeśli nie dokonasz drastycznego postępu, nigdy nie pomnożysz dochodu, który ma wpłynąć na Twoje konto.

Musisz coś zrobić TERAZ. Jeśli jesteś właścicielem firmy, możesz stworzyć z marnej wypłaty prawdziwy napływ pieniędzy. Możesz podwoić, albo potroić liczbę klientów stosując ten sam spoósb działania

Pomyśl o tym: co byś zrobił, gdybyś miał dwa razy więcej klientów niż teraz, jak zmniejszyłby się Twój poziom stresu i jak zmieniłoby się Twoje życie?

I Prawdopodobnie Będziesz Zdziwiony Jakie To Wszystko Jest Łatwe Do Zastosowania…

Jeśli czujesz, że to o czym mówię dotyczy Ciebie a nadal masz zbyt mało pieniędzy w swojej firmie, to ta propozycja przebije wszystko co słyszałeś na temat sprzedaży i jest szansa, że będziesz czuł się zafascynowany prostymi, ale szybko działającymi sposobami zdobywania klientów o jakich wcześniej nie słyszałeś.

Sposób działania jest bardzo prosty:

 1. Dostaniesz ode mnie 50 sprawdzonych i wysoko skutecznych sposobów zdobywania klientów, które stosują moi najlepsi klienci i firmy, które zawsze mają mnóstwo klientów.
 2. Co tydzień wybierzesz z nich 3 pomysły, które ci się najbardziej podobają i wprowadzisz je w swojej firmie.
 3. Po pewnym czasie sprawdzisz jak one działają i podejmiesz decyzję. Jeśli sposób działa – będziesz stosował go dalej, jeśli nie – zastąpisz go następnym z listy.

Po trzech miesiącach będziesz miał wdrożonych kilkanaście nowych, sprawnie działających sposobów, podwojoną liczbę klientów, większą sprzedaż i więcej gotówki w kasie.

50 Sposobów Zdobywania Klientów

Przeanalizowałem większość kampanii reklamowych jakie miałem okazję przeprowadzić lub zaobserwować i zebrałem 50 skutecznych sposobów, które działają wszędzie i zawsze – w salonie kosmetycznym, hotelu, spa, centrum stomatologicznym, pralni, restauracji, firmie szkoleniowej i w każdej innej firmie usługowej. Wszystkie sposoby zostały sprawdzone w polskich warunkach, wszystkie sposoby są bardzo skuteczne, wszystkie sposoby są niedrogie lub całkowicie darmowe. Stosują je moi najlepsi klienci i firmy, które mnożą zyski każdego miesiąca.

Oto czego się dowiesz z tego poradnika:

  • Jak rozmieszczać banery reklamowe, aby skutecznie przyciągały klientów?
  • Gdzie szukać darmowych miejsc reklamowych w najbliższej okolicy?
  • Jak za darmo reklamować się w galeriach handlowych?
  • Jak zwiększyć skuteczność chodnikowych potykaczy?
  • Co napisać w witrynie okiennej, aby zdobywać trzech dodatkowych klientów każdego dnia?
  • Jaki element sprawia, że ulotka zamiast w koszu ląduje w kieszeni klienta?
  • Poznasz 3 sposoby na wzbudzenie zainteresowania lokalnych gazet.
  • Poznasz gotową receptę na skuteczne reklamy w prasie.
  • Jak wykorzystać blask celebryty do promocji firmy bez wydawania pieniędzy?
  • Poznasz sposób na pokazanie firmy w telewizji.
  • Uzyskasz 16 wskazówek jak rozbić bank na Grouponie.
  • Jaki jest najważniejszy element firmowej strony internetowej?
  • Jaki jest najskuteczniejszy sposób reklamy w internecie?
  • Jak poprawić teksty na stronie aby zdobywały nowych klientów?
  • Czego NIE robić na Facebooku jeśli nie chcesz marnować czasu i pieniędzy?
  • Co to jest strona lądowania i dlaczego nie możesz pod żadnym pretekstem robić żadnej reklamy bez jej udziału?
  • Jak samemu wypozycjonowac firmową stronę internetową?
  • i wiele innych….

Jeśli teraz masz problem ze zdobyciem odpowiedniej liczby klientów to po lekturze tego poradnika staniesz się specem marketingu. Pomyśl tylko, 50 sposobów to prawie jeden na każdy tydzień roku… Zanim dojdziesz do połowy przegonisz całą konkurencję!

Zero teorii. Same konkrety.

Poradnik zawiera ponad 170 stron praktycznej wiedzy. Wszystko podane na tacy, w przystępny sposób. Bez lania wody, konkretnie i na temat. Od razu po opłaceniu zamówienia otrzymasz na maila link do pliku PDF, który wygodnie przeczytasz na komputerze, tablecie lub smartfonie.

—————————————————————————————————

Biorę  „50 Sposobów Zdobywania Klientów”

i płacę tylko:
297 zł 49 zł

Kupujesz poradniki w wersji elektronicznej – pliki PDF