Jak podciąć sobie skrzydła tworząc stronę www?  Potrzebujesz skutecznej promocji? To z pewnością musisz mieć stronę internetową, która będzie dobrze pozycjonowana w Google. Jednak wypozycjonowanie strony to skomplikowany proces. Wyszukiwarka ocenia jakość i przydatność informacji zamieszczonej na stronie pod kątem potrzeb użytkowników. Tylko dobrej jakości strony z unikalną i wartościową treścią mają szansę na wysokie miejsce w wynikach. Z kolei wysokie miejsce to gwarancja wielu nowych klientów.

dontcopy

Przeglądając różne strony widzę, że wiele osób sabotuje działania promocyjne. Z góry przekreślają jakiekolwiek szanse na dobre pozycjonowanie przez głupotę i swoje lenistwo. Opisując dana technologię czy zabiegi kopiują słowo w słowo opisy z innych stron. Nie wiedzą, że Google automatycznie skreśla taką stronę ze swojego indexu z adnotacją „kopia”, a więc strona mało wartościowa i nie warta pozycjonowania. Taka strona nie ma szans na jakąkolwiek wartościową pozycję.

Pamiętaj! Jeśli już coś piszesz na swojej stronie, nawet, jeśli to jest opis czegoś znanego, napisz to swoimi słowami. Dodaj cos od siebie. Nie kopiuj, a zyskasz przychylność Google i klientów, bo oni tez nie lubią kopii.

 

Potrzebujesz nową stronę dla swojej firmy?

 

Jak zdobywać klientów lekko i przyjemnie?

Przeanalizowałem wszystkie zwycięskie kampanie marketingowe, które prowadziłem i wyłuskałem z nich 7 strategii, które pozwolą Ci zdobyć nowych klientów i zdominować lokalny rynek: Pobierz bezpłatny poradnik


Czy artykuł był dla Ciebie przydatny?

Ocen artykuł ilością gwiazdek:

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Pomagam firmom zdobywać klientów. Prześwietlam zyskowne firmy w poszukiwaniu najlepszych pomysłów na skuteczny marketing i pomagam przedsiębiorcom wprowadzać je w życie.

3 KOMENTARZE

  1. Witaj Michał,
    Dziękuję Ci za cenne porady i pomysły jakie zamieszczasz w necie.Od wielu lat zajmuję się salonami piękności , a proste słowo dziękuję jest ciężko wyegzekwować w ludziach. Obecnie buduję dystrybucję mega produktów,kosmetyków , home terapy itp..prod.szwajcarskiej .
    Poszukuję osoby na stanowisko Menadżer sprzedaży , z ambicjami rozwoju i świadomością człowieka , może znasz osobę poszukującą takiej pracy?pozdrawiam . małgosia

Leave a Reply