Praktyczne instrukcje marketingowe

W moim sklepie znajdziesz kursy internetowe i ebooki zawierajace konkretne rozwiązania do natychmiastowego zastosowania w firmie.

sale-image

Jak pisać skuteczne teksty na stronę www, Facebooka i materiały reklamowe?

297 zł 149 zł / kurs on-line

Jak pisać teksty, które sprzedają? Jak tworzyć skuteczne posty, aby zaciekawiać klientów i prowokować do działania? Co pisać na banerach, a czego nie pisać? Jakich zwrotów i tekstów używać, aby zaciekawiać klientów odwiedzających stronę internetową? Wszystkiego dowiesz się z tego kursu!

Zobacz więcej
sale-image

Jak zająć pierwsze miejsce w Google i zyskać stałe źródło nowych klientów?

297 zł 49 zł / kurs on-line

Przygotowałem kompletne instrukcje jak szybko przygotować wszystkie cztery elementy strategii zdobywania klientów z Googla. Opisałem krok po kroku co trzeba zrobić i pokazałem gdzie kliknąć, aby wszystko poprawnie działało i przynosiło najlepsze efekty. Możesz już za 3 minuty zacząć wdrażać moje wskazówki kupując dostęp do tego kursu.

Zobacz więcej
sale-image

Jak zrobić skuteczną ulotkę reklamową i ściągnąć klientów z miasta do firmy?

297 zł 49 zł / kurs on-line

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, nie musisz być biegły w internecie, nie musisz zatrudniać specjalisty. Wystarczy 300 zł na ulotki, wygodne buty i dokładne instrukcje, które za chwilę ode mnie otrzymasz kupując dostęp do tego kursu.

Zobacz więcej
sale-image

Rozkręć Facebook'a!

149 zł 49 zł / ebook

Wskazówki i sztuczki dla prowadzących firmowe strony na Facebooku.

Zobacz więcej
sale-image

50 Sposobów Zdobywania Klientów

297 zł 49 zł / ebook

Moje najlepsze sprawdzone metody zdobywania klientów dla lokalnych firm usługowych

Zobacz więcej
sale-image

Maszynka do zdobywania klientów

199 zł / kurs on-line

Dokładny przepis na stworzenie skutecznego systemu zdobywania klientów.

Zobacz więcej

"Robisz naprawdę niesamowitą robotę z uwagą przeglądam twoje rzetelne i pełne ciekawej treści wiadomości dużo z nich wprowadzam w życie i naprawdę to działa."

Jan Szlas

"Dziękuję za cenne wskazówki. Jestem młodą osobą i od niedawna pracuję w zawodzie, ale po wprowadzeniu zmian salon w którym pracuję ma coraz więcej klientów."

Anna Nowak

"Jestem pod wrażeniem. Wszystkie porady,które tu znajduję są na wagę złota. Za większość podobnych chwytów marketingowych,które poznawałam na różnych szkoleniach musiałam wydać niezłą gotówkę."

Ula Hincz