Statystyki są przerażające. Co trzecia firma bankrutuje w pierwszym roku działaności. Jeśli  twoja firma przetrwała pierwszy rok bez długów i większych problemów to możesz być z siebie dumny. Otwórz szampana, wznieś toast, pogratuluj wspólnikom, pracownikom i życz sobie szczęścia bo… łatwiej nie będzie. Kolejne lata to kolejne wyzwania i ciągła walka o przetrwanie na rynku.

Dlaczego tak dużo firm znika z rynku? Co robią inaczej firmy, które na nim pozostają? Co zrobić, żeby co roku, przez wiele lat otwierać sampana w rocznicę startu biznesu?

Będziemy przyglądać się zarówno bankrutom jak i zyskownym firmom, aby wyłuskać wszystkie ważne kwestie odpowiadające za sukces firmy. Śledź nasze kanały, aby nie przegapić żadnej wskazówki:

Masz pytania, chcesz konkretne wskazówki? Napisz o tym na dole w komentarzu.

Jak zdobywać klientów lekko i przyjemnie?

Przeanalizowałem wszystkie zwycięskie kampanie marketingowe, które prowadziłem i wyłuskałem z nich 7 strategii, które pozwolą Ci zdobyć nowych klientów i zdominować lokalny rynek: Pobierz bezpłatny poradnik


Czy artykuł był dla Ciebie przydatny?

Ocen artykuł ilością gwiazdek:

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Pomagam firmom zdobywać klientów. Prześwietlam zyskowne firmy w poszukiwaniu najlepszych pomysłów na skuteczny marketing i pomagam przedsiębiorcom wprowadzać je w życie.

3 KOMENTARZE

  1. Startuję z portalem internetowym dla firm oferujących noclegi z wyżywieniem (conajmniej śniadanie i obiadokolacja). Gdzie powinnam szukać takich firm?

    Zauważyłam, że gdy dzwonię mówiąc, że oferuję reklamę to raczej nie słuchają, a gdy piszę e-mail odpisują, że to przydatny portal. Tylko tego e-maila nie zawsze można wysłać bo nie każdy ma adres specjalnie do reklam.

    • Może warto spróbować dodać swoją ofertę do porównywarek ofert noclegowych, typu booking.com (są jeszcze inne odpowiedniki). Dzięki temu nie traci Pani zbyt dużo czasu. Nie wiem na ile Pani portal jest rozwinięty, ale zapewne warto to zrobić, ponieważ tego typu portale są mocno rozreklamowane i widoczne w Sieci.

    • Proponuje przeszukać dokładnie internet i wszelkie portale rezerwacyjne, wystarczy pracy na wiele miesięcy. Co do rozmowy telefonicznej to z pewnością jest błędnie prowadzona. Nikt nie lubi kolejnych propozycji reklamowych, ale każdy potrzebuje nowych klientów. W pierwszej rozmowie trzeba przede wszystkim zaciekawić, zidentyfikować osobę decyzyjną i uzyskać zgodę na dalszy kontakt i przesłanie informacji mailem.

Leave a Reply