Konsultacje i szkolenia

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia. Zwiększ zyski w swojej firmie.

Zapytaj eksperta i podejmuj tylko właściwe decyzje!

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w marketingu małych i średnich firm. Ciągle zdobywam nową wiedzę i umiejętności pracując dla licznych firm z całego kraju. Realizując kampanie sprzedażowe na bieżąco sprawdzam co działa, a co nie działa z dobywaniu nowych klientów. Skorzystaj z tej wiedzy, zapytaj i uzyskaj konkretną pomoc bezpośrednio ode mnie.

Michał Kowalski - Twój doradca marketingu

Konsultacje e-mail

Szybki kontakt poprzez email, celne wskazówki dotyczące rozwiązania twojego problemu.

Konsultacje telefoniczne

Szczera rozmowa pozwoli na wychwycenie nuiansów mających wpływ na twoje wyniki.

Serwis techniczny

Techniczna pomoc w rozwiązaniu problemu lub drobna usługa wykonawcza.

Prowadzenie i nadzór

Nadzór i mentoring to najlepszy sposób samodzielnego wdrażania strategii.

Audyt i badania

Audyt marketingowy wykaże wszelkie błędy i niedociągnięcia, które marnują twoje szanse.

Plan działania

Konkretne wytyczne i plan marketingowy z zaplanowanym harmonogramem działań.

Konsultacja Szybka Pomoc

Rozwiązanie problemu lub dokładne wyjaśnienie zagadnienia

Jednorazowa konsultacja w ramach której pomogę rozwiązać konkretny problem marketingowy lub dokładnie wyjaśnię określony temat związany z reklamą i promocją firmy, który aktualnie wdrażasz lub planujesz wdrożyć w życie.

W ramach tej usługi możesz się do mnie zwrócić z pytaniem lub prośbą z zakresu moich kompetencji. Możemy porozmawiać telefonicznie lub też omówić temat drogą mailową. W zależności od potrzeb i możliwości konsultacja może zawierać techniczną pomoc w rozwiązaniu problemu lub drobną usługę wykonawczą.

Konsultacja Szybka Pomoc

190 pln
Rozwiązanie problemu lub dokładne wyjaśnienie zagadnienia
  • Kontakt e-mail
  • Kontakt telefoniczny
  • Serwis techniczny

Mentoring i prowadzenie

Stała pomoc i wsparcie przy dowolnym projekcie marketingowym

Usługa dla osób, które pracują nad większym projektem, lub oczekują szerszej pomocy i kontroli. W okresie prowadzenia będziemy kontaktować się drogą mailową lub telefonicznie i omawiać poszczególne kroki jakie musisz wykonać, aby osiągnąć założony cel. Jeśli chcesz poprawić marketing w swojej firmie, albo przeprowadzić lub nauczyć się przeprowadzania skutecznych kampanii reklamowych to otrzymasz ode mnie konkretne wskazówki i dokładne wyjaśnienia co do każdego niezbędnego kroku.

W zależności od potrzeb i możliwości konsultacja może zawierać techniczną pomoc w rozwiązaniu problemu lub drobne usługi wykonawcze.

Mentoring i prowadzenie

990 pln
Stała pomoc i wsparcie przy dowolnym projekcie marketingowym
  • Kontakt e-mail
  • Kontakt telefoniczny
  • Serwis techniczny
  • Czas: 1 miesiąc

Konsultacja StartUP Plan

Audyt marketingu i konkretny plan działania

Połączenie konsultacji, audytu i planu marketingowego. Idealny pakiet dla każdej firmy, która potrzebuje konkretnych pomysłów na zwiększenie sprzedaży. Dokładne zbadanie sytuacji pozwoli na dobranie odpowiednich technik marketingowych. Ocena poszczególnych elementów marketingu wychwyci błędy jakie w tej chwili blokują sprzedaż, a konkretny plan działania pozwoli rozwinąć skrzydła w szybkim czasie. problemu lub drobną usługę wykonawczą.

1. Rozmowa diagnostyczna

Podczas rozmowy telefonicznej zbadam sytuację biznesową firmy i określimy problemy jakie należy rozwązać, aby poprawić sytuację.

2. Audyt i badanie

Sprawdzę Twoje materiały reklamowe, stronę www i ocenię każde działanie marketingowe dodając konkretne wskazówki i porady.

3. Wskazówki i plan działania

Dostaniesz konkretne zalecenia i dokładny plan działania na najbliższe miesiące, który pozwoli zdobywać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż.

Szkolenia indywidualne i grupowe

Jeśli jesteś zainteresowany zorganizowaniem szkolenia dla swoich pracowników z zakresu marketingu, strategii zdobywania klientów, reklamy w internecie, sprzedaży lub obsługi klienta napisz do mnie na adres: biuro@widoczny.pl