Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach jest coraz trudniejsze. Rosnąca konkurencja sprawia, że wypozycjonowanie popularnych fraz jest kosztowne i czasochłonne. Należą do nich niestety frazy z zakresu odchudzania, wyszczuplania i kosmetyki.

Wypozycjonowanie strony www.PowerSlim.pl na pierwsze miejsce w przykładowej frazie zabiegi wyszczuplające – http://www.google.pl/search?hl=pl&q=zabiegi+wyszczuplające

Wymagało dużych nakładów pracy.

Co jednak, jeśli nie masz dużo czasu i pieniędzy?

Zdradzę Ci prosty sekret, który pozwoli Ci uzyskać wysoka pozycje za darmo w bardzo krótkim czasie. Od niedawna Google wyświetla w wynikach wyszukiwania wpisy z Google Maps. Możesz to wykorzystać.

Wejdź na stronę: http://www.google.com/local/add/lookup?hl=pl&gl=PL i wypełnij formularz. Twoja firma zostanie dodana do Google Places. W tej chwili podczas wyszukiwania fraz  lokalnych, a więc z podaną nazwą miejscowości, Google na pierwszym miejscu pokazuje firmy z Google Places, a dopiero potem pozostałe wyniki. Wpisując nazwę firmy nie zapomnij wkomponować w nią najważniejszego słowa kluczowego.

Jak zdobywać klientów lekko i przyjemnie?

Przeanalizowałem wszystkie zwycięskie kampanie marketingowe, które prowadziłem i wyłuskałem z nich 7 strategii, które pozwolą Ci zdobyć nowych klientów i zdominować lokalny rynek: Pobierz bezpłatny poradnik


Czy artykuł był dla Ciebie przydatny?

Ocen artykuł ilością gwiazdek:

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Pomagam firmom zdobywać klientów. Prześwietlam zyskowne firmy w poszukiwaniu najlepszych pomysłów na skuteczny marketing i pomagam przedsiębiorcom wprowadzać je w życie.

1 KOMENTARZ

Leave a Reply