Każda firma potrzebuje klientów. W swojej pracy najwięcej czasu poświęcam na badaniu i wdrażaniu skutecznych sposobów zdobywania klientów. Nie ważne prowadzisz biznes od wielu lat czy dopiero rozpoczynasz działalność to zastosowanie poniższych wskazówek zaowocuje większą ilością nowych klientów w twojej firmie. Oto spis moich najpopularniejszych artykułów dotyczących zdobywaniu klientów:

Gdzie szukać klientów
W tym artykule zdradzam swoje najlepsze sposoby na pozyskiwanie klientów, które możesz zastosować w swojej firmie.

Co działa, a co nie działa w reklamie lokalnej firmy? 
Przez ponad rok spontanicznie pytałem przedsiębiorców co działa najlepiej, a co najgorzej w reklamie firmy. Zebrałem kilkaset odpowiedzi z których można wyciągnąć bardzo ciekawe wnioski.

Najważniejsza zasada skutecznej reklamy
Skuteczna reklama przekłada się na ilość nowych klientów. Nie ma co ukrywać, że powodzenie każdego biznesu zależy od skutecznych działań reklamowych. W tym artykule poznasz prosty schemat, który zwiększy skuteczność każdej reklamy.

Jak zrobić reklamę, która zadziała?
Kolejne wskazówki jak skutecznie omijać radar klienta, który ukrywa reklamy.

Niewidzialny problem
Czyli co jest ważniejsze od dobrego marketingu i przebojowej reklamy.

7 błędów w marketingu, które zniszczą każdy biznes
Sprawdź czy czasem któregoś nie popełniasz!

Reklama zewnętrzna
Najłatwiej jest zdobyć klienta, który znajduje się najbliżej firmy. Ktoś kto właśnie przechodzi obok twojej firmy prędzej zajrzy do środka niż nawet bardzo zainteresowana osoba klikająca reklamę na Facebooku, ale znajdująca się w odległej dzielnicy miasta. Jest tylko jeden warunek, przypadkowy przechodzień zajrzy do środka jeśli zadbasz o reklamę zewnętrzną firmy.

Marketing partyzancki
Bezczelny, ale skuteczny sposób na zdobywanie klientów.

Cechy dobrej reklamy
Pół żartem pół serio jak zrobić reklamę, która skutecznie zdobywa nowych klientów.

 

Jak zdobywać klientów lekko i przyjemnie?

Przeanalizowałem wszystkie zwycięskie kampanie marketingowe, które prowadziłem i wyłuskałem z nich 7 strategii, które pozwolą Ci zdobyć nowych klientów i zdominować lokalny rynek: Pobierz bezpłatny poradnik


Czy artykuł był dla Ciebie przydatny?

Ocen artykuł ilością gwiazdek:

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Pomagam firmom zdobywać klientów. Prześwietlam zyskowne firmy w poszukiwaniu najlepszych pomysłów na skuteczny marketing i pomagam przedsiębiorcom wprowadzać je w życie.

1 KOMENTARZ

Leave a Reply